Pomoc dla frankowiczów

Frankowicze – pomoc dla frankowiczów

Pomożemy uwolnić Cię od długów kredytowych.

Nasza kancelaria zajmowała się sprawami frankowiczów jeszcze wówczas kiedy nie było słynnego wyroku TSUE dotyczącego frankowiczów. Przypomnijmy, że z nowatorskich pozwów skutecznie zajmowaliśmy się zwrotami za niesłusznie pobierane opłaty za karty pojazdu ( gdzie pisano o nas w prasie ) oraz prowadziliśmy sprawy o odszkodowania z powodu zmowy cenowej na rynku samochodów ciężarowych. Wracając do franków:

   - Kancelaria wykonuje bezpłatną analizę i opinię umowy kredytowej.
   - Uzupełnij formularz i prześlij nam prośbę o kontakt.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest adw. Klaudia Starzak Kancelaria Adwokacka, NIP: 5521389210, adres: 34-200 Sucha Beskidzka, ul. Adama Mickiewicza 9C e-mail: kancelaria.klaudiastarzak@gmail.com, nr tel.662 216 910. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o danych osobowych) w celu obsługi i realizacji zlecenia. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Bezpłatna analiza umowy frankowiczów

W celu bezpłatnej analizy możliwości procesu z bankiem oraz wyceny kosztów postępowania potrzebujemy przede wszystkim:

 1. umowę kredytową,
 2. aneks do umowy (jeżeli były),
 3. regulamin kredytu,
 4. ogólne warunki kredytu (jeżeli były),
 5. cennik kredytu,
 6. historię spłaty.

Jeżeli nie maja Państwo wszystkich dokumentów możemy wstępnie zapoznać się z tym co jest w Waszym posiadaniu, a o resztę wystąpić do banku.

Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy bezpłatną analizę przysługujących Państwu roszczeń oraz przedstawienie wszelkich kosztów koniecznych do przeprowadzenia sprawy.

Shape